scroll

Hakkımızda

Hakkımızda

Cevviz; 2014 yılında “sevdiğimiz işi, sevdiğimiz insanlarla yapmalıyız.” diyerek yola çıktı. Adımızdan da anlayacağınız üzere biz, “hep bir fazlası” mottosu ile ilerleyen bir reklam ajansıyız. Biz de bilirdik ceviz olmayı ama üzerine eklediklerimizle Cevviz olduk. Tabii ki kendiliğinden olmadı. Yaratıcı, yenilikçi ve deneyimli ekibimiz, kendilerini geri planda bıraksalar da portfolyomuzu oluşturan işleri sayesinde popülaritelerini koruyorlar. Cevviz’in içini dolduran da işte bu!


Cevviz olarak çokluğu sevmiyoruz. Ne kapıları kapatamayacak kadar marka, ne de hatrını bilmediğimiz ekip arkadaşları istiyoruz. Biz, her şeyin özünü seviyoruz. Faydamızın kaynağı da buradan geliyor.

Biz kendimizden çok bahsettik, sıra sizde! Artık kabuğunuzdan çıkın ve şimdiye kadar ne yaptıysanız ya da ne yapacaksanız birlikte anlatalım.

Bu bir yol arkadaşlığı teklifidir.
Haydi durmayın!

Öne Çıkan Özelliklerimiz

KREATiF TASARIM

“Kreatif Tasarım” sözü size ne çağrıştırıyor? Nedir bu kreatif? Biz, “kreatif tasarım” kalıbını markalarımızla bütünleştirmeyi planlıyoruz. 

Nasıl mı? Gördüğümüzü yorumluyoruz. Yorumlamak demişken öyle düşündüğünüz gibi değil. Ortaya attığımız fikirlerimizle birlikte, sizi siz yapan değerleri potansiyel müşterilerinize iletmeyi amaçlıyoruz. 

Yine kabuğumuza sığamıyor, başarılı işlerde imzamızı konuşturmayı amaçlıyoruz.

TAM HİZMET

İşimiz sadece reklam mı, markalarımızı kurumsallaştırmak mı? Tabii ki bunlar da işimiz ama bizim ilk işimiz markalarımızla özdeşleşmek ve benimsemek. Bizi biz yapan en güzel yanımız bu.

Sadece reklam ajansı olmakla kalmıyor , içinizden biri olmayı seviyoruz. Boşlukları birlikte doldurmak istiyoruz.  Cevviz sizleri 40 yıllık hatıra davet ediyor, samimiyetle içinizi ısıtmak istiyor. Bi`kahve?

YEPYENİ FİKİRLER

Yenilik, yenilik, yenilik! Tek düze fikirlerden sıyrılmak kulağa hoş geliyor değil mi? Başardık! Önce kendimizi şarj ettik, şimdi tüm enerjimizi markalarımız için harcıyoruz. 

Ne demiş John Dewey; “Yaratıcılığın iki boyutu vardır. İlki bilgi ve beceri, ikincisi ise yeniliktir.” 

Gelenekseli bozmadan, trend olanı da unutmadan… Hiyerarşinin rafa kaldırıldığı harika bir ekip ve yaratıcılığımızın konuştuğu tasarımlarımızla karşınızdayız.

EN