scroll

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

2014 yılından bu yana birçok yerel ve ulusal markaya hizmet veriyoruz.

Biz yaratıcı bir reklam ajansıyız. Özgün ve trendleri takip eden tasarımlar sunuyoruz.

En önemli özelliğimiz yeni projeleri yeni fikirlerle desteklememizdir. Eskiyi tekrar etmiyoruz.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik firmanızı markalaştıran her şeydir. Bir kimlik, bir logo; yapılan işlere imza, markanıza imaj, daha fazla saygınlık ve prestijdir. Biz, kreatif ekibimizle, sınırlara takılı kalmadan üretmek için buradayız. Markanız için; dengeyi bozmadan, sizi çağrıştıran ifadelerle, akıllarda yer edinen kurumsal kimlikler tasarlamak bizim işimiz. 

GRAFİK TASARIM

Renklerin dünyasına hoş geldiniz. Yapılan tasarımlar renklerin anlamlarıyla buluştuğunda eşsiz işlerle bizi buluşturuyor. Sadece renkleri ve anlamlarını bilmekle kalmayıp, ihtiyacınıza göre tasarlayıp, beklentilerin üzerine ulaşıyoruz. Cevviz olarak, modern kültürün ve trendlerin en yakın takipçisiyiz. Tasarımlarımızda, yetkinliğimiz ve iş tecrübemizle, özgün işler üretmeye devam ediyoruz. Siz de bu tecrübelerden yararlanmak isterseniz, ekibimiz her zaman yanınızda!

SÜREKLİ HİZMET

Bütçeniz, bütçemiz. Markalarımızı düşünüyoruz. Markalarımız ile yıllık anlaşmalar yaparak, yıl içerisindeki tüm reklam ve grafik tasarım işlerini kapsayacak şekilde sürekli hizmet sunuyoruz. Kurumsal kimlik, marka konumlandırma, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi, mecra satın alma, baskı ve promosyon süreci yönetimi  hizmetleri sunuyoruz.

MARKA KONUMLANDIRMA

Markanızı rakiplerinizden ayırmak, seçkin ve havalı kılmak için buradayız. Markanıza önem veriyor, sektörünüzdeki farkınızı ortaya koyuyoruz. Bakıp unutulan değil, görünce akılda kalan olmak istiyoruz ve bunun için “gücümüz, yaratıcılığımız.”

SOSYAL MEDYA

Sosyal medyayı takip etmeyenimiz yoktur. Teknoloji çağına ayak uydurmak lazım. Peki ya sosyal medya reklamları, hafızalara kazınan o görseller daha çarpıcı değil mi? 

Cevviz, markalarını sosyal mecralarda konumlandırmak için burada. Markanızı sosyal mecralarda temsil edecek işleri üretiyor, potansiyel müşterilerinizle buluşturuyoruz. Sponsorlu içeriklerde doğru hedef kitle yönetimi ve etkili iletişim teknikleriyle, bütçenizi en verimli şekilde değerlendiriyoruz.

WEB SİTE / MOBİL UYGULAMA

Markanızın dünyaya açılan penceresi olan web siteleriniz ve mobil uygulamalarınız için, son teknoloji çözümlerimiz var. 

Tüm ekranlarda sorunsuz çalışan ve kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu ara yüz tasarımları ile, gelişmiş yazılım dillerini kullanarak yüksek performanslı web siteler ve mobil uygulamalar üretiyoruz.

E-TİCARET YÖNETİMİ

E-Ticaretin amacı; markanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi doğru pazarlama ile daha fazla müşterilere ulaştırarak markanızı büyütmektir. Peki bunu nasıl yapıyoruz?

Geleneksel pazarlamanın dışına çıkarak geri dönüşler alıyoruz, müşteriyle sürekli iletişim halinde oluyoruz.Ürün satışlarını takip ediyor, hangi pazarlama yöntemi daha fazla müşteri getirir bunlara göre reklam çalışmaları yürütüyoruz. Sizin için en doğru pazarlama yöntemini belirliyoruz ve bütçenizi verimli kullanılır hale getiriyoruz. Nasıl mı? Dahası bizde…

PRODÜKSİYON

Deneyimli ekibimizle, profesyonel ekipmanlarımızla, yeni ve yaratıcı olanı üretiyoruz. Fotoğraflar, video çekimleri, müzikler, seslendirmeler ve markanızla özdeşleşecek diğer tüm içerikleri doğru sonuçlar verecek şekilde hazırlıyoruz.

AÇIK HAVA

Teknoloji çağında yaşıyoruz. Dijitalleşiyoruz diye gelenekseli bırakıyor muyuz? Hayır. Açık hava reklamları değerini her zaman koruyor, korumaya devam ediyor.

Dijital mecraları kullanmayan potansiyel müşterilerinize açık hava reklamları sayesinde ulaşıyoruz. Alışveriş merkezleri, caddeler, duraklar, kalabalık alanlar. Kısacası, dijital reklamlar kadar açık hava reklamlarının da önemini vurgulamak için buradayız. Kreatif oluşumuzun sokaklara taşması için tasarlıyoruz. Markanızı açık hava mecralarının vazgeçilmezi yapabilmek için birlikte hareket ediyor, sizleri daha çok potansiyel müşteriye ulaştırıyoruz.

BASKI / PROMOSYON

Markanızın ihtiyaçları doğrultusunda yapılacak olan baskılar ve promosyon ürünleri temininde, üreticiler ile iletişime geçiyor ve hizmet takibi yapıyoruz. Tarafımızca hazırlanmış tasarımları, baskı ve promosyon sürecine aktararak birebir iletişim halinde kaliteli sonuçlar elde ediyoruz. Zorunlu giderler dışında ek bir ücret talep etmiyoruz.

TEKLİF ALMA

Ajansımız, sürekli hizmet sağladığı markalarının talepleri doğrultusunda; dış üretimler, mecralar ve satın almalar için fiyat teklifi araştırmasında bulunuyor. Cevviz farkını ortaya koyuyor ve sizi en az sizin kadar düşünüyor.

EN